Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Studenci

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Szlachetna Paczka Filologów

Jak co roku Instytut Filologii Wschodniosłowiańskiej, Instytut Filologii Klasycznej i Zakład Filologii Portugalskiej i Przekładoznawstwa organizuje wspólnymi siłami Szlachetną Paczkę. 

W tym roku w naszym Instytucie akcję koordynuje Koło Naukowe (W)Koło Rosji. Przygotowujemy świąteczną paczkę cudów dla pani Lucyny - osoby, która mimo walki z drugim już nowotworem złośliwym wciąż jest pozytywnie patrzącą na świat kobietą, która tworzy wielobarwne kapelusze, kompozycje kwiatowe i piecze przepyszne ciasta, którymi obdarowuje wspierające ją osoby. 

Szczegółową listę potrzeb pani Lucyny, informację o tym na jakie zakupy przeznaczone zostaną Wasze datki, a także sposoby na jakie można włączyć się w naszą akcję można znaleźć w zespole MS Teams Świątecznej Paczki Filologów:

Kod zespołu: flwfsxy
Link do zespołu
Link do wydarzenia na Facebooku

Naszą zbiórkę będziemy prowadzić tradycyjnie stacjonarnie oraz za pomocą wpłat na konto. Już od poniedziałku 28 listopada w bibliotekach Instytutu Filologii Wschodniosłowiańskiej, Instytutu Filologii Klasycznej oraz w bibliotece Collegium Paderevianum będziecie mogli znaleźć specjalnie przygotowane w tym celu puszki oraz kartony. 📦 Paczki zostaną zawiezione do pani Lucyny podczas Weekendu Cudów, to jest 10-11 grudnia, jednak bardzo prosimy o przynoszenie rzeczy i wykonywanie przelewów maksymalnie do piątku 9 grudnia, ponieważ 10 grudnia planujemy zrobić zakupy i zapakować nasze prezenty.

Tych z Was, którzy wolą wpłacić pieniądze na konto 💰, zachęcamy do wykonania przelewu na numer: 24 7065 0002 0652 0885 8503 0001 (odbiorca: Amelia Kurjaniuk). W tytule przelewu prosimy wpisać ,,Szlachetna Paczka 2022 - pomoc dla pani Lucyny''.

Tych z Was, którzy chcieliby włączyć się w bezpośrednie przygotowanie paczek/robienie zakupów/pomoc z transportem/inne, prosimy o bezpośredni kontakt z koordynatorem akcji w IFW, Piotrem Wożginem:
nr telefonu: 691 735 872
adres e-mail: piotr.wozgin@student.uj.edu.pl

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do włączenia się w akcję. Любим людей!