Dzień adaptacyjny 2 października - ważne informacje

Termin: 28.09.2020 - 02.10.2020

Wszystkich Studentów studiów licencjackich zapraszamy do udziału w spotkaniu informacyjnym. Spotkania dla osób chętnych do odwiedzin Instytutu (ul. Ingardena 3) odbędą się w kilku grupach, w godzinach 10.00-12.00.

Chęć uczestnictwa w spotkaniu stacjonarnym prosimy zgłosić mailowo na adres: przemyslaw.tomanek@uj.edu.pl, najpóźniej o godzinie 12.00 w dniu 30 września (środa). W odpowiedzi otrzymają Państwo numer sali i godzinę spotkania.

Osoby pragnące uczestniczyć w spotkaniu wirtualnym zapraszamy na godzinę 17.00. Link do spotkania na platformie MS Teams znajduje się tutaj (istnieje możliwość otwarcia linku w zwykłej przeglądarce).

 

Studentów studiów magisterskich zapraszamy na spotkanie informacyjne na platformie MS Teams o godz. 16.00. Link do spotkania na platformie MS Teams znajduje się tutaj (istnieje możliwość otwarcia linku w zwykłej przeglądarce). W spotkaniu wezmą udział promotorzy prac magisterskich, będzie to więc okazja do namysłu nad wyborem ścieżki studiów i promotora.

 

Na szkolenie w zakresie podstawowej obsługi platformy MS Teams zapraszamy według następującego porządku:

Osoby o nazwiskach od A do H – na godzinę 14.00;

Osoby o nazwiskach od I do O – na godzinę 14.30;

Osoby o nazwiskach od P do Ż – na godzinę 15.00.

Link do szkolenia znajduje się tutaj. Istnieje możliwość otwarcia linku w zwykłej przeglądarce, ale zachęcamy do tego, by Państwo zainstalowali wcześniej program MS Teams (szczegóły tutaj).

 

Uwaga!!! Studentów, którzy nie posiadają jeszcze konta pocztowego w domenie @student.uj.edu.pl prosimy o jak najszybszą aktywację konta w systemie USOSweb, w zakładce Aktywacja poczty.

Data opublikowania: 28.09.2020
Osoba publikująca: Marcin Ziomek