XV KONKURS RECYTATORSKI

Termin: 08.06.2013 - 09.06.2013

XV KONKURS  RECYTATORSKI

Jury Instytutu Filologii Wschodniosłowiańskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w składzie: dr hab. Anna Gildnerowa – przewodnicząca,  dr Magdalena Jahn, dr Aleksander Wawrzyńczak  w dniu 14 maja 2013 r. w drodze eliminacji  uczelnianych  XV Ogólnopolskiego Konkursu Recytacji Poezji Rosyjskiej wyłoniło   3  finalistów, którzy kwalifikują się do eliminacji centralnych  konkursu:

I miejsce ex aequo : DARIA RUDENKO oraz JAN WYTRWAŁ

II miejsce                  PAULINA NAWROT

WYRÓŻNIENIE :        ALICJA FILIPCZAK

MACIEJ  TOMAKA

SERDECZNIE GRATULUJEMY !

ELIMINACJE CENTRALNE XV KONKURSU RECYTACJI POEZJI ROSYJSKIEJ

Eliminacje centralne konkursu odbędą się w Krakowie w Rynku Głównym 1 na „Scenie pod Ratuszem" Teatru Ludowego w dniach 8 - 9 czerwca 2013.

Program eliminacji centralnych:

8 czerwca 2013 - sobota