Dzień Otwarty UJ - prezentacje Instytutu Filologii Wschodniosłowiańskiej

18 marca 2016 roku Instytut Filologii Wschodniosłowiańskiej UJ prezentował się podczas Dnia Otwartego Uniwersytetu Jagiellońskiego w kilku miejscach: w Auditorium Maximum odbyły się wykład doktora Bartosza Gołąbka pt. Internetowe kontury rosyjskiego świata, prezentacja Koła Naukowego Ukrainistów pt. Into the Ukraine. Nasi studenci w Kijowie oraz prezentacja oferty Instytutu na stoisku wydziałowym.

Na wykładzie i prezentacji w sali Seminaryjnej Auditorium Maximum, mimo ogromnej konkurencji i  bardzo bogatej oferty prezentacji i wykładów, dzięki zaangażowaniu studentów naszego Instytutu, udało się zgromadzić gości między innymi z Cieszyna i Kielc.

W budynku dydaktycznym Collegium Paderevianum, studenci naszego Instytutu służyli zaś zainteresowanym gościom informacją na temat studiów w naszym Instytucie.

Data publikacji: 19.03.2016